Imprezy i spotkania

Hotel Regius oferuje możliwość spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji jak i imprez okolicznościowych. Z pomocą naszych pracowników mają Państwo pewność, że każde z tych wydarzeń zostanie zaplanowane i przygotowane z największą starannością.

Klimatyzowana sala konferencyjna wyposażona w rzutnik. Sala posiada dostęp do tarasu z widokiem na ogród. Znajduje się na piętrze hotelu. Idealnie sprawdza się do przyjęcia większej liczby osób jak i do mniejszych spotkań biznesowych.

Sala okolicznościowa jest to klimatyzowane pomieszczenie utrzymane w eleganckiej stylistyce. Prosimy o kontakt z naszym pracownikiem w celu uzgodnienia szczegółów. Pomożemy dobrać menu, kolorystykę oraz kształt stołów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Spotkania biznesowe

Sala umożliwiająca zorganizowanie małych spotkań biznesowych jak i dużych szkoleń lub konferencji

Imprezy okolicznościowe

Wesela, komunie, urodziny, jubileusze i wiele więcej okazji do skorzystania z oferty hotelu Regius

Wsparcie technologiczne

Dostęp dla naszych gości do bezpłatnego Wifi oraz w sali konferencyjnej do rzutnika

Sala okolicznościowa

Sala znajdująca się na parterze naszego hotelu pomieści 120 gości. Jej klimat urzeknie każdego, Nasi pracownicy z radością pomogą w przygotowaniu przyjęcia. Sprawimy, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w Państwa pamięci.

czytaj więcej

Ogród

Nasz hotel oferuje Państwu wypoczynek w naszym ogrodzie. To magiczne miejsce, w którym każdy z gości znajdzie cos dla siebie. Strefa wypoczynkowa pozwoli wyciszyć się po ciężkim dniu. Dźwięk fontanny dodatkowo umili te chwile. Jest to też idealne miejsce aby odbyć swój codzienny trening. Do dyspozycji naszych gości pozostają leżaki aby móc w pełni skorzystać z dobrodziejstw naszego zielonego zakątka. Dbając o naszych najmłodszych gości hotelowych stworzyliśmy kącik dla …

czytaj więcej

Sala konferencyjna

W hotelu Regius na piętrze znajduje się sala konferencyjna, która idealnie nadaje się do prowadzenia szkoleń lub konferencji. Pomieszczenie jest klimatyzowane i wyposażone w rzutnik. Ma również dostęp do tarasu z widokiem na ogród.

czytaj więcej
Hotel Regius oferuje możliwość spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji jak i imprez okolicznościowych. Z pomocą naszych pracowników mają Państwo pewność, że każde z tych wydarzeń zostanie zaplanowane i przygotowane z największą starannością. Skontaktuj się z nami, znajdziemy dogodny termin dla Twoich potrzeb.